IMG_2941_Gdansk-Motlawa_River.jpg
HABER 33 Reporter - způsob života!
Abychom uspokojili očekávání a potřeby našich klientů i charterových společností, rozhodli jsme se postavit malý a pohodlný hausbót.
Při plánování stavby této jachty, jsme spolupracovali s charterovými společnostmi, které mají zkušenosti s pronájmem lodí, německými a nizozemskými charterovými společnostmi, odborníky a našimi budoucími zákazníky. V důsledku této spolupráce byla postavena motorová jachta určená pro dlouhé cesty ve vnitrozemských a pobřežních vodách.

HABER 33 Reporter se vyznačuje vysokou manévrovací schopností - loď je schopna otáčet se na místě, a to i bez standardního vestavěného příďového propulzovače. Tato jachta nevytváří velké vlny a je zvlášť stabilní. Tyto vlastnosti byly potvrzeny v průběhu důkladných a dlouhodobých testů.

Použité dieselové motory splňují všechny požadavky EU, i požadavky na ochranu životního prostředí. Jejich instalace do konstrukce lodi je provedena tak, aby cestující nebyl zbytečně obtěžován hlukem, a to i při vysokých rychlostech. Měření hladiny hluku dokazuje, že loď je uvnitř tichá - dokonce i na kormidle je velmi tichá.

HABER 33 Reporter je luxusní jachtou, která zaručuje bezpečnost a komfort pro čtyři lidi, stejně jako dobrou kvalitu života pro sedm osob (až 7 lůžek) na palubě. Muže přepravovat maximálně 14 osob. V přední části je dvojité "francouzské lůžko" a volitelně samostatné WC. Druhé dvoulůžko je v zádi pod kokpitem. V jídelně, se nacházi skládací dvoulůžko a jedno samotné lůžko, kde mohou spát další tři lidé. Pod lůžky je spousta snadno přístupného prostoru pro osobní věci a zásoby. Odtokové potrubí je navrženo a připraveno pro přídavné palivové, kalové a zásobníkové nádrže pitné a odpadní vody o celkovém objemu 900 l.

HABER 33 Reporter je velmi robustní, moderní jachta postavená podle klasických a osvědčených metod. Jedná se o výjimečně silnou konstrukci. Spodní část trupu je vyztužena pevnými nosníky, příčkami a podlahami, které tvoří velmi odolnou a silnou podlahovou mřížku.

Díky prostorné, vysoké a zasklené nástavbě (standardně 10 velkých panoramatických oken), můžete prožít na hausbótu velmi příjemné zážitky. Milovníci přírody, stejně jako obdivovatelé krásné krajiny, mohou obdivovat přírodní krásy z vnitřka jachty téměř jako v kině, se sklenkou vína - aniž by museli vyjít na palubu. Výhled z kokpitu a ze sedadla za kormidlem, je také velmi dobrý.
Ve vyhřívaném nebo klimatizovaném dvoumetrovém interiéru, je podlaha na jedné úrovni - bezbariérový přístup. Toto je velmi výhodné řešení pro seniory nebo osoby se zdravotním postižením. U velkého stolu v jídelně je prostor až pro osm lidí.

Na HABER 33 Reporter je k dispozici toaletní místnost s mořskou toaletou a extra sprchou. Vedle ní se nachází skříňka s věšáky na oděv a na opačné straně kuchyň, s pracovním prostorem, umyvadlem a dvojitým hořákem. Kuchyně je také vybavena velkými zásuvkami, skříňkou a lednicí.

Jakmile opustíte kabinu, vstoupíte do komfortního kokpitu, kde mohou sedět nejméně čtyři lidé u skládacího stolu (připevněného ke zdi). Sklopná vrata na zádi, které jsou jen 20 cm nad vodní ryskou, umožňuíi pohodlný výstup ze zádi při přistávání. Je také možné přizpůsobit výstup z kokpitu a průchod do kabiny pro invalidní vozík.
Kryty paluby a palubní zařízení, poskytují efektivní pohyb a bezpečnou práci na palubě. To je zvláště důležité při manévrech v přístavech nebo při překonavaní plavebních komor. Vysoká nastavba s dlouhym zábradlím na střeše zvyšuje bezpečnost. Obrovská střecha může sloužit jako místo pro relaxaci a opalování, nebo jako místo pro další kormidlo.

Naše loděnice nabízí tři hlavní varianty HABER 33 Reporter:
- výtlakový - se vznětovým motorem s hřídelovým vedením, až do 38 HP, umístěný pod podlahou v kokpitu. Toto řešení poskytuje velkou úsporu paliva a prostorný kokpit.
- plovoucí - s benzinovým vnějším motorem (výkon od 9,9 do 60 HP a zvýšenou trakční silou) ve vrtu. I zde je kladen důraz na úsporu spotřeby paliva a zajištění mimořádně dobré manévrovatelnosti dosažené řízením motoru.
- posuvný - se stacionárním motorem typu Z s výkonem 155-280 HP - pro ty, kteří oceňují rychlost a výkon lodi a velmi dobrou manévrovatelnost.

Dále jsou k dispozici dva varianty interiéru:
- Standard - s francouzskou, centrálně umístěnou postelí v přední části
- Luxusní - s extra WC, sprchou a WC a dvojitým rozkládacím gaučem na pravé straně v přední části.
Jsme také plně otevřeni požadavkům našich zákazníků a jejich preferencí při uspořádávání interiérů.

Kormidelník na HABER 33 Reporter má mimořádně pohodlnou pozici venku, odkud má velmi dobrou viditelnost. Na kokpit je také možné nainstalovat bimmini, stejně jako instalovat další kormidelní stojan uvnitř kabiny nebo na střeše nástavby.

První HABER 33 Reportéři se již plaví ve vnitrozemských a pobřežních vodách. Úspěšně překonávají kanály, plavební komory, rampy a nízké mosty.
HABER 33 Reporter si už podmanil a nadále podmaňuje srdce mnoha milovníků motorových člunů, kteří oceňují estetiku a pohodlí. Taktéž získává velké množství odborných uznání a ocenění při testování motorových člunů.
Tato jachta je nejen neobvyklým dopravním prostředkem a místem rekreace, je to nový způsob života.

Kontakty / Contacts

SÍDLO:

BGMF Solution, s.r.o.,
Václava Trojana 1504/10,
Uhříněves, 104 00 Praha
IČO: 04105613
DIČ: CZ04105613

Fio banka, a.s., 2401481780 / 2010
IBAN: CZ4220100000002401481780
Url: www.bgmfsolution.com
E-mail: haber@bgmfsolution.com

Office: +420 252 548 186
Hotline: +420 736 609 730
logo BGMF blue 2019.png

Zeptejte se, rádi pomůžeme, jsme tu pro vás

Team 4 blue.jpg
torqeedo-logo.png

svět elektromotorů

img_news.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one