Vystava.jpg

Vážený přátelé,

srdečně Vás zveme na dlouho očekávanou výstavu lodí "BOOT Düsseldorf 2020" v Německu, na stánek Polské Loděnice Haber Yachts Sp. z o.o. (Hala 17 stánek A58).

Na stánku Haber Yachts budou vystaveny a k nahlédnutí následující lodě: HABER 660 a HABER 800.
Na všechny Vaše dotazy a připomínky Vám bude k dispozici samotný president a konstruktér lodí HABER YACHTS pan Janusz Konkol.

S přáním skvělých zážitků a naplnění vašich snů,
Team BGMF Solution.
r0011526.jpg
HABER 20 mini Reporter - nový člen fascinující rodiny HABER.
Po pečlivém studiu úspěchu s motorovou jachtou HABER 33 Reporter a požadavkem trhu na motorové čluny, jsme se rozhodli vytvořit novou, menší a univerzálnější loď, kterou jsme nazvali - HABER 20 mini Reporter. Jak název napovídá, tento komfort, kvalita a výkon jachty, jsou podobné jeho většímu bratru HABER 33 Reporter a jeho použití je stejně univerzální. Je ideální pro soukromé i charterové firmy.

Díky minimálnímu ponoru, který ve verzi bez kýlu je pouze 20 cm, nejsou prakticky žádné místa při plavbě po řekách, přehradách, kanálech nebo v mořských pobřežních vodách, která by nebyla přístupná pro HABER 20 mini Reporter. Krásné malebné oblasti, které jsou nyní pro ostatní větší motorové čluny nepřístupné a nedosažitelné, budou nyní Vámi hravě prozkoumány a vyzvou Vás k novým objevům.

Plynule dlouhé kýly lze použít k zajištění stability kursu, přičemž zadní středové kýly jsou dlouhé 0,35 m, boční kýly jsou dlouhé 0,65 m. Meče jsou ovládány z kokpitu a dávají lodi klasický vzhled. HABER 20 mini Reporter má výšku 1,5 m (a 2,17 m ve verzi s vysokou nadstavbou, která chrání polohu kormidelníka a kokpitu před větrem a deštěm) - to znamená, že loď může projet pod každý mostem na vodních cestách.

Vzhledem ke komfortu a prostornému interiéru, by měla jachta skutečně být nazývána "maxi", protože na ní může pohodlně přespat až pět lidí, případně ve dvou zde lze pohodlně strávit až několik týdnů dovolené. V přední části je široká třílůžková postel, po spuštění stolu v kabině získame další manželskou postel. Přímo naproti této posteli je komfortní kuchyně s pracovním prostorem, sporákem a umyvadlem. Vedle kuchyně je skříň a na druhé straně lodi samostatné WC s umyvadlem. Kromě toho může být loď navržena tak, aby vyhovovala individuálním požadavkům zákazníka, s dodatečným vybavením, jako je klimatizace, topení, lednice, sprcha atd.

Díky zadnímu a přednímu vstupu do kabíny, je velmi snadné se pohybovat mezi kokpitem a přední palubou a ovládat jachtu při manévrování v přístavech nebo v plavebních komorách.

Zajímavou výhodou této jachty jsou tři typy pohonů:
- s vnějším vznětovým motorem 4-8 HP
- s vnějším vznětovým motorem 60 HP
- s vnitřním dieselovým motorem NANNI N2.10, 10 HP, 2 válec

Manévrovatelnost této lodi je velmi jednoduchá, lze ji otočit kolem její vlastní osy a prakticky se snadno pohybovat v těch nejtěsnějších marinách. Malá velikost HABER 20 mini Reporteru (délka: 7 m, šířka 2,50 m, hmotnost: 1350 kg až 1450 kg) a silné, ploché dno, činí tento člun velmi snadno přepravitelným vlastním dopravním prostředkem. Tímto způsobem je Vám otevřena celá Evropa.
HABER 20 mini Reporter - Luxus na požádání.
NEW charter logo2.jpg
Charter I.kv.2019.jpg

Kontaktujte nás / Contact us

SÍDLO a IČ

EMAIL a TELEFON

BANKA

BGMF Solution, s.r.o.
Václava Trojana 1504/10
Uhříněves, 104 00 Praha
IČO: 04105613
DIČ: CZ04105613
haberyachts@bgmfsolution.com
+420 252 548 186
www.bgmfsolution.com
www.haberyachts.cz
www.haberyachts.sk
Fio banka, a.s., 2401481780 / 2010
IBAN: CZ4220100000002401481780
BIC: FIOBCZPPXXX
Úhrady za lodě HABER YACHTS
přijímáme pouze na náš EURO účet.

Napište nám / Write us

LOGO ZR blue light.jpg
LOGO FT blue light.jpg
Team 4 blue.jpg
torqeedo-logo.png

svět elektromotorů

img_news.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one